Make your own free website on Tripod.com

Kalender Seizoen 2001-2002


Activiteitenkalender 2001-2002



Datum Terrein Activiteit Min. Knap. Schol.
19/09/01 KFC Lichtervelde Trainingsnamiddag M2-K1-K2 14.30 16.00-17.30
26/09/01 KFC Lichtervelde Trainingsnamiddag S1-S2 15.00-16.30
03/10/01 SV Oostkamp Selectiewedstrijden M2-K2-S2 14.30 16.00 17.30
10/10/01 KDc Ruddervoorde Selectiewedstrijden M2-K2-S2 14.30 16.00 17.30
17/10/01 KFC Lichtervelde selectiewedstrijden K2-S1 14.30 16.00
24/10/01 E.Brugge Trainingsnamiddag 14.30 16.00 17.30
30/10/01 FC Veldegem Trainingsnamiddag M2-K2-S2 14.30 16.00 17.30
31/10/01
7/11/01 KSV Jabbeke Selectiewedstrijden M2-K2-S2 14.30 16.00 17.30
14/11/01 KSK Vlamertinge Selectiewedstrijden M1-K1-S1 14.30 16.00 17.30
21/11/01 VV Aartrijke Selectiewedstrijden M2-K2-S2 14.30 16.00 17.30
28/11/01
5/12/01 KSK Zwevezele Selectiewedstrijden 2 ronde M1-K1-S1 14.30 16.00 17.30
12/12/01 Examens
19/10/01 Examens
22/12/01 Dosco Beveren Selectiewedstrijden 2 ronde M2-K2-S2 14.30 16.00 17.30
26/12/01 KFC Varsenare Wedstrijden tegen clubelftal M1-K1-S1 14.30 16.00 17.30
29/12/01 KSV Rumbeke Selectiewedstrijden 30 ronde M2-K2-S2 14.00 15.30 10.30
9/01/02 KSV Moorsele Wedstrijden tegen club M1(2x)-K1-S1 14.30 16.00 17.30
16/01/02 FC Meulebeke Wedstrijden tegen club M2 (2x)-K2-S2 14.30 16.00 17.30
23/01/02 KEG Gistel Wedstrijden tegen club M1(2x)-K1-S1 14.30 16.00 17.30
30/01/02 waregem/Zulte Wedstrijden tegen club M2(2x)-K2-S2 14.30 16.00 17.30
06/02/02
11/02/02 KSK Eernegem Stagedag met wedstrijden tegen club M2-K2-S2
13/02/02 Petegem/Deinze Jeugddetectiedag Knapen
14/02/02 Petegem/Deinze Jeugddetectiedag Scholieren
20/02/02 Cercle Brugge Wedstrijden tegen club M2(2x)-K2-S2 14.30 16.00 17.30
27/02/02 KM Torhout Wedstrijden tegen club M2(2x)-K2-S2 14.30 16.00 17.30
02/03/02 KM Torhout Internationaal Tornooi
04/03/02 KSK Eernegem Internationaal Tornooi
06/03/02 KEG Gistel Internationaal Tornooi
13/03/02 KVK Kortrijk Wedstrijden tegen club M2(2x)- K2-S2 14.30 16.00 17.30
20/03/02 Examen
27/03/02 Club Brugge Wedstrijden tegen club M2(2x)- K2-S2 14.30 16.00 17.30
03/04/02 KSV De Ruiter Training M2-K2-S2
04/04/02 HO Oostende Wedstrijden tegen club M1(2x)- K1-S1 Finaledag Jeugddetectie knapen 14.30 16.00 17.30
05/04/02 Finale Jeugddetectiedag Scholieren
10/04/02 Sparta Petegem/Deinze Interprovinciale Wedstrijd Oost-VL - West-VL 15.00 16.30 18.00
11/04/02 KVC Ardooie Wedstrijden tegen club M1-K1-S1 14.30 16.00 17.30
17/04 /02 Belgie/Slowakije
24/04/02 Bernissart "Complexe du Preau " Interprovinciale Wedstrijden Henegouwen West-VL. 16.40 16.00 18.00
01/05/02 Nihil
04/05/02 KSV Moorsele Duiveltjesdag
08/05/02 KM Torhout Wedstrijden tegen club 14.30 16.00 17.30
09/05/02 Tornooi Leon Gerome M1
11/05/02 Tornooi Laboureur K1
15/05/02 KFC Poperinge Interprovinciale Wedstrijd WVL - Namen
18/05/02 Brielen Sport Wedstrijden tegen club M1-K1-S1
22/05/02 VV Tielt Interprovinciale Wedstrijden WVL - Brabant 15.30 17.00 18.30
25/05/02 KSV Rumbeke Interprovinciale Finalen 15.00 16.30 18.00
31/05/02 Winkel ST-Elooi Afsluitingsfeest


Terug naar Seizoen 2001-2002